Hakkımızda

Vektör Medya;

Profesyonel ve deneyimli ekibimiz siz ve markanız için en etkili kampanyaları tasarlamanızda size yol göstermektedir. Web Tasarım , Grafik Tasasrım , Reklam ,Broşür , Kartvizit , Drone ile Video Çekimleri vb. Medya işlemleri yaparak markanızın ,ürününüzün tanıtımı ve sunumu yapılmaktadır. Müşterilerinize en hızlı şekilde ulaşmasını talep ettiğiniz işleriniz uzman ekibimiz tarafından çözüm odaklı ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmalar sağlamaktadır.

Hizmetler

Kurumsal Ve Bireysel Web Sitesi , Şirket Tanıtım Sayfası , Ürün Tanıtım Sayfası Google Sıralaması , SEO Çalışması , Sosyal Medya Entegrasyonu , E-Ticaret Siteleri Profesyonel Ekiplerimiz tarafından Tasarlanıp Yayınlanmaktadır.
Kurumsal Ve Bireysel Logo , Broşür , Kartvizit , Tabela , Katalog , Şirketinize ait görsellerin , Sosyal Medya Paylaşımlarınızın düzenlenmesi , tasarımı profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.
Şirketinizin ve ürünlerinizin tanıtımı için ; Reklam , Tabela ,Katalog , Sosyal Medya Tanıtım olarak İhtiyaç duyduğunuz her türlü Tanıtım işleriniz uzman ekibimiz tarafından çözüm odaklı ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmalar yapılmaktadır.

Misyon Ve Vizyon

Müşteri Memnuniyeti
Kalite
Güncel Teknoloji
Güvenilir Hizmet

Kalite Politikamız

Vektör Medya vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, kolay satın alınabilir ve kullanılabilir, güvenilir hizmetleri geliştirir, tasarlar ve satış sonrası hizmet veririz.
• İş süreçlerimizin özdeğerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek yaklaşımların belirlenmesi, • Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi, • Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve desteklenebilir yetkinlikleri artıracak hizmetlerin gerçekleştirilmesi
Kalite açısından öncülüğümüzle örnek bir Medya şirketi olmak için tüm gücümüzle çalışırız.


 

İletişim Bilgileri

  • Adres: Konutkent Mahallesi 3035.Cadde
    Suit Tower 74A / 20
    ÇANKAYA / ANKARA
  • E-Posta: info@vektormedya.com
  • Website: www.vektormedya.com
  • İletişim: + 90 (530) 429 09 38
  • Grafik Tasarım: + 90 (544) 729 93 50
  • Web Tasarım: + 90 (544) 276 29 99